Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

VLADIMIR SPIVAKOV/a VIRTUOSOVÉ MOSKY/UNIKÁTNÍ TURNÉ 2019- koncert v Praze

18.10.2019

20:00

Obecní Dům Praha



Popis kulturní akce VLADIMIR SPIVAKOV/a VIRTUOSOVÉ MOSKY/UNIKÁTNÍ TURNÉ 2019- koncert v Praze

Berin Iglesias Art představuje:
Evropské turné bezkonkurenčního houslisty a dirigenta VLADIMIRA SPIVAKOVA společně s jeho proslulým komorním orchestrem VIRTUOSOVÉ MOSKVY!

Turné ke 40. výročí založení orchestru se stane jednou z nejočekávanějších hudebních událostí této sezóny. V programu koncertu zazní díla Luigi Boccherini, Wolfgang Amadeus Mozarta, ÁstoraPiazzolly a další. Série koncertů mistra se uskuteční v několika Evropských městech: Curychu, Hamburgu, Bruselu, Berlíně, Wiesbadenu, Düsseldorfu, Monaku a Vídni.

Vladimir Spivakov je nositelem ocenění Umělec UNESCO pro mír, prezident Moskevského mezinárodního Domu hudby, zakladatel, Art director a dirigent Národního filharmonického orchestru Ruska a komorního orchestru Virtuosové Moskvy.

Virtuosní houslista, který účinkoval společně s nejlepšími symfonickými orchestry světa. Před 40 lety debutoval ve své nové roli dirigenta v Chicagském symfonickém orchestru a brzy byl kritiky uznán za jednoho z nejlepších mistrů na světě.

V roce 1979 založilSpivakov orchestr Virtuosové Moskvy, který je dnes jedním z nejžádanějších komorních orchestrů. Virtuosovéúčinkují v legendárních koncertních síních, jako např. Musikcerein (Vídeň), Albert Hall (London), Théâtre des ChampsElysées (Paříž) a Carnegie Hall (New-York) a odehrají téměř 100 koncertů ročně po celém světě. Jemný emocionální kontakt mezi hudebníky a posluchači podpořený mistrovským provedením okouzluje publikum a nikdo tak nezůstane k hudbě lhostejný.

Cena:2750,-


PRODEJ VSTUPENEK VLADIMIR SPIVAKOV/a VIRTUOSOVÉ MOSKY/UNIKÁTNÍ TURNÉ 2019- koncert v Praze -Obecní Dům Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY


ULOŽIT SI TUTO AKCI





VLADIMIR SPIVAKOV/a VIRTUOSOVÉ MOSKY/UNIKÁTNÍ TURNÉ 2019- koncert v Praze -Obecní Dům Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci VLADIMIR SPIVAKOV/a VIRTUOSOVÉ MOSKY/UNIKÁTNÍ TURNÉ 2019- koncert v Praze -Obecní Dům Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?