Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

TÝR/ARKONA/Special guests: Dalriada, Varang Nord- Praha

15.09.2021

20:00

MeetFactory PrahaPopis kulturní akce TÝR/ARKONA/Special guests: Dalriada, Varang Nord- Praha

Kapel ARKONA A TÝR se vydávají na double headliner tour, které startuje v září v PRAZE!

Známá metalová kapela z Faerských ostrovů TÝR a ruská ARKONA oznamují své spojení a odhalují naplánovanou trasu svého double headliner tour nazvaného „Heathen Heroes Europe Tour 2020“! Celé turné odstartuje právě u nás, v ČR, v PRAZE, MeetFactory, a to již 16. 9. 2020! Na cesty s sebou berou také zajímavé hosty! Maďarské metalové lidové hrdiny DALRIADA a lotyšské vikingy VARANG NORD!

Nejnovější album TÝR „Hel“ vyšlo před rokem a po vydání následovalo velmi úspěšné „Tour From Hel“, které s velkým úspěchem představilo toto album po celém světě. ARKONA, v čele s mocným hlasem divoké Mashy, si na cestu odskočí, aby se odreagovala od nahrávání svého 9. alba. Doposud jejich poslední deska „Khram“ (2018) si po celém světě vedla skvěle a toto bude poslední příležitost, si ji ještě poslechnout naživo, protože toto turné bude znamenat konec éry „Khram“! Obě kapely hrají směsici starých pohanských klasik ve velmi heavy hávu, takže vás čeká opravdu show, na kterou jen tak nezapomenete! DALRIADA z Maďarska vám představí své úplně nové, ještě horké album, jehož vydání je v plánu koncem srpna. Neméně zajímavá show vás čeká s vítězem Wacken Metal Battle 2019, lotyšskou folk metalovou kapelou VARANG NORD!

Takže, „Heathen Heroes Europe Tour 2020“ kapel TÝR, ARKONA, DALRIADA a VARANG NORD 16. září 2020 v PRAZE, MeetFactory!
Cena:690,-


PRODEJ VSTUPENEK TÝR/ARKONA/Special guests: Dalriada, Varang Nord- Praha -MeetFactory Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY


ULOŽIT SI TUTO AKCI

TÝR/ARKONA/Special guests: Dalriada, Varang Nord- Praha -MeetFactory Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci TÝR/ARKONA/Special guests: Dalriada, Varang Nord- Praha -MeetFactory Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?