Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

Továrna na zázraky - Praha 8 - Divadlo pod Palmovkou

30. 01. 2022

19:00

Divadlo pod Palmovkou, Zenklova 34, Praha 8Popis kulturní akce Továrna na zázraky - Praha 8 - Divadlo pod Palmovkou

Továrna na zázraky je originální kouzelnické představení, které si nenechte ujít! Nové představení mladého českého mentalisty a iluzionisty Michala Nesvedy.

"Dospělí jsme od toho, abychom si plnili své dětské sny!"  Tato věta stojí na první stránce knihy, kterou v dětství Michal nalezl. Napsal ji neznámý kouzelník pro svou milovanou vnučku, která věřila tomu, že když venku padají sněhové vločky, plní se tajné sny. Kniha Mozek, továrna na zázraky slibuje, že čtenáře naučí, jak si ty své splnit.

Michal Nesveda se specializuje na mentalistické experimenty, které oklamou vaši mysl, přesvědčí váš mozek, že ne vše se dá logicky pochopit. Během vystoupení uvidíte také jedno z nejslavnějších čísel proslulého mága Harryho Houdiniho: únik z tisícilitrové nádrže! Mimo to se také dozvíte,jak vybrat výherní čísla do slosování sportky. Na jevišti nebude chybět ani stroj, který vás na okamžik vrátí do dětství, a to stále není všechno.
Víc už prozradit nemůžeme, víc už musíte vidět sami na vlastní oči!

Více o Michalovi na https://www.tovarnanazazraky.cz/Cena:od 290 KčULOŽIT SI TUTO AKCI

predstaveni@tovarnanazazraky.cz
www.tovarnanazazraky.cz

Továrna na zázraky - Praha 8 - Divadlo pod Palmovkou -Divadlo pod Palmovkou, Zenklova 34, Praha 8

Zaslat odkaz na kulturní akci Továrna na zázraky - Praha 8 - Divadlo pod Palmovkou -Divadlo pod Palmovkou, Zenklova 34, Praha 8 na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?