Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

STAHLZEIT - RAMMSTEIN Tribute Show- Praha

20.02.2025

Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600Popis kulturní akce STAHLZEIT - RAMMSTEIN Tribute Show- Praha

RAMMSTEIN Tribute Show STAHLZEIT 20 let na scéně – výroční turné! STAHLZEIT vzdává hold originálům novou gigantickou show a klaní se uměleckému dílu RAMMSTEIN. STAHLZEIT je právem považován za tribute show číslo 1. RAMMSTEIN vytvořili světově unikátní žánr s brutálním zvukem, drsným přístupem a hraním si s ohněm. Přehlídky jsou výbušné produkce a skvělé celkové zážitky. RAMMSTEIN svými aktuálními vystoupeními na stadionech překonal všechny rekordy a je důležitější než kdy jindy.
 
Nyní si jistě můžete položit otázku, zda lze takto gigantický koncept realizovat i mimo stadiony, aniž by se v malém měřítku zvrhl v imitaci RAMMSTEIN. Odpověď zní: STAHLZEIT to dokáže! STAHLZEIT už téměř 20 let s obrovským úsilím vytváří superlativní show. Tým 30 lidí cestuje po Evropě se 2 Nightlinery a několika kamiony. STAHLZEIT žije a dýchá v čase s brutálním hudebním tepem. Jeho žilami proudí neukojitelná touha vytvářet na jevišti nové dimenze, které koketují s hranicemi nepředstavitelného. Pyro show je realizována tak nekompromisně a efektně, že na STAHLZEIT cítíte žár i na těch nejvzdálenějších místech. Pot, oheň a tato jedinečná energie prohání návštěvníky během dvou a půlhodinové show až do morku kostí. Nikde jinde nezažijete ducha RAMMSTEIN tak zblízka. „ZEITLOS 20“ je název turné 2025. STAHLZEIT slaví své 20. výročí velkým výročním turné.
 
Je to cesta všemi tvůrčími fázemi originálu. STAHLZEIT zůstává NAČASOVÝ, a přesto se znovu objevuje. Dlouholetí fanoušci se mohou těšit na důsledný další vývoj show a noví diváci se nechají unést ohromným koncertním zážitkem. ZEITLOS 20 je třeba vidět. Cítit, cítit a slyšet. Velké sály zaplní nejvelkolepější vzpomínková show RAMMSTEIN. Jahrhunderthalle Frankfurt, Filharmonie Stuttgart, Circus Krone Mnichov, Wunderino Arena Kiel, Columbiahalle Berlin a mnoho dalších míst se utopí v potlesku. STAHLZEIT. Když se teplo, zvuk a emoce spojí v mocnou jednotu

Pořadatel

Luckystar s.r.o. Chudenická 1059/30, 102 00, Praha 10, Hostivař, Česká republikaCena:1150 Kč


PRODEJ VSTUPENEK STAHLZEIT - RAMMSTEIN Tribute Show- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600


ULOŽIT SI TUTO AKCI

STAHLZEIT - RAMMSTEIN Tribute Show- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600

Zaslat odkaz na kulturní akci STAHLZEIT - RAMMSTEIN Tribute Show- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600 na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?