Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

SPECIAL EASTER EVENING/JAZZ EVERGREENS/ZNÁMÉ JAZZOVÉ EVERGREENY- Praha

05.04.2023

21:00

Reduta Jazz Club PrahaPopis kulturní akce SPECIAL EASTER EVENING/JAZZ EVERGREENS/ZNÁMÉ JAZZOVÉ EVERGREENY- Praha

Special Easter Evening:
Jazz Evergreens / Známe jazzové evergreeny

Přijďte si s námi užít večer plný klasických jazzových evergreenů, které zpívá vynikající zpěvačka Alice Bauer! Užijte si nezapomenutelné melodie a texty, které zlidověly v podání největších jazzových hvězd. Koncert bude skvělou příležitostí pro všechny milovníky této žánrové klasiky. Těšíme se na Vás!


1) Běžná vstupenka: zajišťuje vstup na Vámi zvolenou akci v Reduta Jazz Club. Usadit se můžete kdekoliv mimo VIP sektory, doporučujeme si místa předem zarezervovat

2) VIP vstupenka: zajišťuje vstup na Vámi zvolenou akci v Reduta Jazz Club - VÝHODY: - sezení na nejlepších (předních) místech v sále, na nichž často sedávají ti nejvzácnější hosté a VIP celebrity (mezi ně patří například vrcholní představitelé států nebo špičky mezinárodního obchodu a kultury, v minulosti zde seděli například Bill Clinton, Václav Havel, Václav Klaus, Madeleine Albright a mnozí další) - WELCOME DRINK v podobě alkoholického nebo nealkoholického nápoje - upomínkové předměty (dle druhu akce)

3) SUPER VIP vstupenka: zajišťuje vstup na Vámi zvolenou akci v Reduta Jazz Club - VÝHODY: - stejné, jako u VIP vstupenky - místo WELCOME DRINK celá láhev sektu - píseň věnovaná SUPER VIP hostovi.


Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.Cena:990,-


PRODEJ VSTUPENEK SPECIAL EASTER EVENING/JAZZ EVERGREENS/ZNÁMÉ JAZZOVÉ EVERGREENY- Praha -Reduta Jazz Club Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY


ULOŽIT SI TUTO AKCI

SPECIAL EASTER EVENING/JAZZ EVERGREENS/ZNÁMÉ JAZZOVÉ EVERGREENY- Praha -Reduta Jazz Club Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci SPECIAL EASTER EVENING/JAZZ EVERGREENS/ZNÁMÉ JAZZOVÉ EVERGREENY- Praha -Reduta Jazz Club Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?