Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- koncert v Praze- ALEŠ BRICHTA PROJECT, AXXIS

16.12.2024

18:00

KD Barikádníků PrahaPopis kulturní akce ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- koncert v Praze- ALEŠ BRICHTA PROJECT, AXXIS

Rockové vánoce na Barče- ALEŠ BRICHTA PROJECT, AXXISMáte rádi klasiku? Pak si určitě nenechte ujít „Rockové Vánoce na Barče“!

ALEŠ BRICHTA PROJECT, němečtí AXXIS + překvapení !

 „Rockové Vánoce na Barče“, tento rok plánované na 16. prosince, jsou již desítky let velkým vánočním mejdanem zpěváka Aleše Brichty. Letos budou mít na programu opravdovou klasiku v pořadí: Aleš Brichta Project, Axxis a speciální set představí jedinečná kapela, která bude oznámena v průběhu roku!

 „Barča“ se tak opět vrací ke kořenům, kdy koncem 80. let byl „Kulturní dům Barikádníků na Praze 10“ opravdovou baštou rocku v tehdejším Československu.

Výběr kapel pro letošní večírek rozhodně není náhodný:

AXXIS oslaví 35. výročí kapely v KD Barikádníků v rámci Rockových Vánoc 2024!!!!

Dne 16 prosince 2024 odehrají AXXIS svůj jubilejní koncert v Praze u příležitosti 35. výročí založení kapely. Vystoupí jako zvláštní host seskupení Aleš Brichta Project.

Na léto 2024 je také plánováno vydání nového, zatím nepojmenovaného dlouhohrajícího alba.

"Naši fanoušci museli dlouho čekat, ale myslíme si, že načasování vydání v souvislosti s výročím kapely je skvělé," uvádí Bernhard Weiß, zpěvák kapely.

Hudební kořeny skupiny leží v tradičním heavy rocku 70. a 80. let. Weißův unikátní vokální styl je další charakteristikou značkou skupiny.

Jsou jednou z německých rockových kapel, které mají i po více než třech desetiletích existence stále co ŕíct – dnes možná ještě více než kdy jindy

Před více než 30 lety se AXXIS zapsali do hudební historie svým debutem "Kingdom of the Night". Dodnes je toto album jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších německých hard rockových alb vůbec. Za více než třicetiletou historií AXXIS zažili a přežili nejednu změnu na hudebním trhu a prezentovali se jako proměnliví a autentičtí zároveň.

Klávesista Harry Oellers: "Těšíme se na skvělý koncertní zážitek. Česká Republika je pro nás hodně důležitá. Odehráli jsme u vás bezpočet koncertů, festivalů jako Masters of Rock ale i společné turné se skupinou CITRON.”

http://www.axxis.de

https://www.facebook.com/axxis

 

 

Kapela XY- překvapení, které rozhodně bude stat za to!

Název kapely bude oznámen v průběhu roku.

 

 

Aleš Brichta Project

… mejdan tradičně uzavře. Zazní nejvýraznější hity, ale určitě nebudou chybět ani slavné skladby, které duněly Barčou už před více než třiceti lety…

https://www.brichta.cz/

Akce začíná již v 18 hodin, cena vstupenek na místě 650.-Kč, v předprodeji 550,-Kč!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.

Akce 4 ks - při zakoupení 4 ks vstupenek, cena 2000 Kč  (nákup po 4ks vstupenek za cenu jedné 500 Kč).Koncert ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE v prosinci 2024 v PrazeCena:550,-


PRODEJ VSTUPENEK ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- koncert v Praze- ALEŠ BRICHTA PROJECT, AXXIS -KD Barikádníků Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY


ULOŽIT SI TUTO AKCI

ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- koncert v Praze- ALEŠ BRICHTA PROJECT, AXXIS -KD Barikádníků Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- koncert v Praze- ALEŠ BRICHTA PROJECT, AXXIS -KD Barikádníků Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?