Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

PRIMAL FEAR/+ SPECIAL GUEST: FREEDOM CALL/+ další hosté- Praha

10.10.2020

20:00

MeetFactory PrahaPopis kulturní akce PRIMAL FEAR/+ SPECIAL GUEST: FREEDOM CALL/+ další hosté- Praha

Německé metalové komando PRIMAL FEAR dorazí v rámci evropského turné na podzim do ZLÍNA a do PRAHY!

Německá heavy metalová formace PRIMAL FEAR dobývá svým čistokrevným power metalem svět! Už 22 let oslovují fanoušky svým ryzím a poctivým metalem a není asi nikdo, koho by alespoň jemně nezasáhli. Tato šestice sympatických muzikantů je momentálně ve studiu, kde nahrávají své již třinácté album, které spatří světlo světa ještě letos! Jakmile se kapela vrátí z megaturné po Americe, vyrazí neúnavní Ralf Scheepers, Matt Sinner, Magnus Karlsson, Alex Beyrodt a nový bubeník Michael Ehré na turné po Evropě! V rámci tohoto „Metal Commando Over Europe“ se představí hned 2x v ČR!

9. 10. ve ZLÍNĚ, v Masters Of Rock Café
10. 10. v PRAZE, v MeetFactory


Speciálním hostem celého turné je melodic metalová kapela z Německa, FREEDOM CALL. Tuto známou partičku muzikantů asi ani nemusíme více představovat. Chris Bay a jeho kumpáni rozdávají dobrou náladu a svým veselým, lehkým metalem nabádají k pozitivnímu přístupu k životu již neuvěřitelných 20 let!

Můžeme se těšit na opravdu parádní koncerty, které dokáží všem zvednout náladu! Nenechte si je ujít!

Cena:750,-


PRODEJ VSTUPENEK PRIMAL FEAR/+ SPECIAL GUEST: FREEDOM CALL/+ další hosté- Praha -MeetFactory Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY


ULOŽIT SI TUTO AKCI

PRIMAL FEAR/+ SPECIAL GUEST: FREEDOM CALL/+ další hosté- 
Praha
 -MeetFactory
 
Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci PRIMAL FEAR/+ SPECIAL GUEST: FREEDOM CALL/+ další hosté- Praha -MeetFactory Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?