Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

Pet Shop Boys v Praze- Praha

08.06.2022

Forum Karlín, Pernerova 51-53, PrahaPopis kulturní akce Pet Shop Boys v Praze- Praha

Pet Shop Boys překládají své "The Greatest Hits Live Tour" na příští rok.
Na turné, které bylo z důvodu přetrvávající pandemie již jednou odloženo, představí populární dvojice své největší hity v koncertní podobě vůbec poprvé.

Série koncertů vypukne 12. května ve Vídni a následně zavítá do bezmála dvou desítek evropských metropolí, Prahu nevyjímaje. České publikum se Pet Shop Boys dočká 8. června 2022 v pražském Foru Karlín. 

V minulém měsíci Pet Shop Boys ohlásili vydání DVD a 2CD "Discovery: Live in Rio 1994", která přinesou záznam jejich stejnojmenné show, který byl doposud k dostání pouze na VHS. Dokument vznikl pod taktovkou brazilského režiséra Roberta Berlinera ve spolupráci s místním TV štábem a zachycuje bouřilovou atmosféru, která první vystoupení Pet Shop Boys v Riu v roce 1994 provázela. Příznivci Pet Shop Boys na obou nosičích najdou největší hity dua jako ‘West End girls’, ‘Suburbia’, ‘Go West’, ‘Rent’, ‘Always on my mind’ nebo ‘Left to my own devices’/‘Rhythm of the night’, nový booklet s koncertními fotkami a exkluzivní deník z turné, který sepsal Neil Tennant. Discovery: Live in Rio 1994 vyjde 30. dubna, ale už teď je možné si jej na webových stránkách skupiny předobjednat.Cena:1 290 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Pet Shop Boys v Praze- Praha -Forum Karlín, Pernerova 51-53, Praha

KOUPIT VSTUPENKY


ULOŽIT SI TUTO AKCI

Pet Shop Boys v Praze- Praha -Forum Karlín, Pernerova 51-53, Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci Pet Shop Boys v Praze- Praha -Forum Karlín, Pernerova 51-53, Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?