Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

NADINE SIERRA a hosté/Xabier Anduaga, Boris Prýgl/Prague Symphony Orchestra, dir. Robert Tuohy- Praha

09.10.2019

19:30

Obecní Dům PrahaPopis kulturní akce NADINE SIERRA a hosté/Xabier Anduaga, Boris Prýgl/Prague Symphony Orchestra, dir. Robert Tuohy- Praha

Vážení a milí příznivci našich koncertů,

máme pro vás velmi nemilou zprávu. Americká sopranistka Nadine Sierra zrušila z osobních důvodů koncert 9. 10. 2019 ve Smetanově síni, kde měla vystoupit se Symfonickým orchestrem hl. m. Prahy FOK pod taktovkou Roberta Tuohyho. Hosty koncertu měli být tenorista Xabier Anduaga a basbarytonista Boris Prýgl.

Samozřejmě Vám vrátíme vstupné, či vyměníme vstupenky na některý z podzimních koncertů. Těšit se můžete na „Dva tenory“ – 3. 11. 2019 a na skvělou Pretty Yende – 20. 11. 2019.

Abychom Vás nezklamali úplně, velmi talentovaného rossiniovského tenoristu Xabiera Anduagu ze Španělska můžete vidět a slyšet v recitálu, který uspořádáme v den zrušeného koncertu Nadine Sierry. Xabier je účastníkem letošní Operálie v Praze a v budoucnu o něm ještě mnohé uslyšíme. Boris Prýgl bude protagonistou vánočního koncertu 20. 12. 2019.


Cena:2495,-


PRODEJ VSTUPENEK NADINE SIERRA a hosté/Xabier Anduaga, Boris Prýgl/Prague Symphony Orchestra, dir. Robert Tuohy- Praha -Obecní Dům Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY


ULOŽIT SI TUTO AKCI

NADINE SIERRA a hosté/Xabier Anduaga, Boris Prýgl/Prague Symphony Orchestra, dir. Robert Tuohy- 
Praha
 -Obecní Dům
 
Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci NADINE SIERRA a hosté/Xabier Anduaga, Boris Prýgl/Prague Symphony Orchestra, dir. Robert Tuohy- Praha -Obecní Dům Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?