Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

MAGICKÁ FONTÁNA- SEN FRANTIŠKA KŘIŽÍKA/- Praha

17. 8. 2023 - 25. 8. 2023

Křižíkova Fontána PrahaPopis kulturní akce MAGICKÁ FONTÁNA- SEN FRANTIŠKA KŘIŽÍKA/- Praha

Magická FontánaKřižíkova fontána znovu ožívá živelnou show v produkci skupiny Pyroterra. Velkolepé představení pod širým nebem kombinuje taneční a novocirkusové umění, moderní technologické efekty s vodním dílem českého vynálezce Františka Křižíka. Tento rok se diváci mohou těšit na světově unikátní světelné drony a vzkříšení hlavní trysky Křižíkovy fontány.

 

 

Živelná kombinace ohně, světla a vody spolu s elektrizujícími výkony světelných a ohňových tanečníků. Přehlídka jevištních prvků a speciálních efektů během jednoho večera. Teslův transformátor hrající živou hudbu milionem elektrických výbojů. Akční show s futuristickými prvky propojená interaktivní projekcí do vodních stěn, vyprávějící příběh inspirovaný životem českého velikána. Atmosféra diváky vtáhne do děje, při kterém pocítí ničivou sílu pradávného elementu ohně i životodárnou energii elektřiny a světla. Představení Magická Fontána navrací Křižíkovu fontánu zpět do kulturního dění s ambicí zapsat se mezi přední světová představení.

 

 

Vydejte se s námi na cestu časem, poznejte příběh počátků lidstva a souboje elementů ohně s elektřinou, ovlivňující samotný vznik magické fontány.

 

 

 

 


 

Vstupenky se slevou ZTP/P + doprovod (vstupenka pro dvě osoby za cenu jedné), ZTP, děti do 12 let (včetně) a seniory 60+ let jsou k dispozici online i na prodejních místech. Účastník uplatňující nárok na slevu se prokáže příslušným průkazem na místě konání akce.

Představení se koná za každého počasí. V případě deště je možné, aby všichni diváci seděli v zastřešeném hledišti.

 

 MAGICKÁ FONTÁNA- SEN FRANTIŠKA KŘIŽÍKA v srpnu 2023 v Praze
PRODEJ VSTUPENEK MAGICKÁ FONTÁNA- SEN FRANTIŠKA KŘIŽÍKA/- Praha -Křižíkova Fontána Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY


ULOŽIT SI TUTO AKCI

MAGICKÁ FONTÁNA- SEN FRANTIŠKA KŘIŽÍKA/- Praha -Křižíkova Fontána Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci MAGICKÁ FONTÁNA- SEN FRANTIŠKA KŘIŽÍKA/- Praha -Křižíkova Fontána Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?