KCP - Kongresové centrum Praha

Adresa:
5. května 1640/65
Praha
Praha > Kulturní akce Praha

Původní budova Kongresového centra Praha a.s. byla otevřena v roce 1981 jako jedno z největších a nejmodernějších společenských center tehdejší Evropy. Od revolučního roku 1989 se Kongresové centrum stalo uznávaným místem, kde se organizuje mnoho velkých mezinárodních kongresů a konferencí a zároveň nepřeberné množství kulturních, společenských či sportovních akcí. Za všechny jmenujme hostování divadla Laterna magika s představením Odysseus, muzikál Dracula či Monte Cristo nebo exhibiční závody v japonském národním sportu Sumo. Dnes v KCP našlo své nové útočište Hudební divadlo v Karlíně, jehož budova byla velmi silně poškozena povodněmi v srpnu 2002.
V letech 1998 - 2000 prošla budova rozsáhlou rekonstrukcí a byl dostavěn nový víceúčelový objekt s rozsáhlými hotelovými a kancelářskými kapacitami. Kongresové centrum v dnešní době disponuje dvaceti velkými sály s celkovou kapacitou 7 500 míst, čtyřiceti salonky s další kapacitou 1500 míst. Zároveň KCP nabízí rozsáhlé prostory foyer s nádherným výhledem na panorama Hradčan a pražské centrum.
V roce 2000 se v KCP uskutečnilo Výroční zasedání Mezinárodního měnového fondu a skupiny Světové banky a v listopadu 2002 se v prostorách KCP pořádal Summit NATO. Přijďte si i Vy vyzkoušet, jak se v Kongresovém centru cítily nejvýznačnější postavy současné světové politické či kulturní sféry.

Kulturní akce- KCP - Kongresové centrum Praha:

Strana:
<< < 1 > >>

20.11.2021
sobota

YAMATO- Praha

KCP - Kongresové centrum Praha Praha
1590,- Kč
okres Praha

POZOR! Turné věhlasných japonských bubeníků YAMATO se přesouvá na rok 2021! YAMATO – „PASSION“ NOVÉ TERMÍNY TURNÉ! 12.11. – 23.11.2021! YAMATO – legendární japonský soubor sestavený z těch nejlepších „Taiko“ bubeníků se měl po dvou l...více


Strana:
<< < 1 > >>