Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

HELENA VONDRÁČKOVÁ - Vzhůru k výškám Tour 2020- koncert v Praze

20.12.2020

19:00

Palác Lucerna, Velký sál, Štěpánská 61, PRAHA 1Popis kulturní akce HELENA VONDRÁČKOVÁ - Vzhůru k výškám Tour 2020- koncert v Praze

Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám
Legenda české populární hudby Helena Vondráčková letos vyráží na další česko-slovenské turné. Během něj dvakrát vystoupí v Praze. Jednou v rámci svých narozenin v Hudebním divadle Karlín a podruhé na zlatou neděli v Lucerně.
"Půjde o jubilejní rok, přelomový rok 2020. A tak jsem se rozhodla celé turné pojmenovat Vzhůru k výškám. Netřeba asi dodávat, že jsem se nechala inspirovat názvem mého velkého hitu z filmu S tebou mě baví svět," dodala zpěvačka.
"Už teď mohou prozradit, že celé turné odstartuji 4. dubna ve společenském centru UFFO v Trutnově. A jako hosty jsem si na turné pozvala úžasnou taneční skupinu Tap Academy Prague, kterou vede mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček, a také Olgu Lounovou," doplnila Helena Vondráčková.
Helena se také letos chystá vydat novou autorskou desku a v březnu převezme v Národní opeře v ukrajinském Kyjevě cenu pro Osobnost roku.
PRODEJ VSTUPENEK HELENA VONDRÁČKOVÁ - Vzhůru k výškám Tour 2020- koncert v Praze -Palác Lucerna, Velký sál, Štěpánská 61, PRAHA 1


ULOŽIT SI TUTO AKCI

https://www.ticketportal.cz/event/HELENA-VONDRACKOVA-Vzhuru-k-vyskam-Tour-2020

HELENA VONDRÁČKOVÁ - Vzhůru k výškám Tour 2020- koncert v Praze -Palác Lucerna, Velký sál, Štěpánská 61, PRAHA 1

Zaslat odkaz na kulturní akci HELENA VONDRÁČKOVÁ - Vzhůru k výškám Tour 2020- koncert v Praze -Palác Lucerna, Velký sál, Štěpánská 61, PRAHA 1 na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?