Festivaly v Praze  >  Festivaly Praha

Festival minipivovarů na Pražském hradě- Praha

09.06.2023-10.06.2023

Střelecká cesta, Mariánské hradby 52/1, PrahaPopis kulturní akce Festival minipivovarů na Pražském hradě- Praha

9. června 2023 – pátek, od 14 do 20 hodin

10. června 2023 – sobota, od 12 do 20 hodin

Českomoravský svaz minipivovarů pořádá každým rokem Festival minipivovarů na Pražském hradě, který má za účel představit veřejnosti produkci minipivovarů z celé republiky a porovnat ji s blízkým zahraničím. Letos se bude Festivalu účastnit 50 českých a moravských pivovarů.

Festival je výjimečný, jedná se o degustační akci, kde nejde o to prodat a vypít co nejvíce piva. Počet návštěvníků je limitován místem a bezpečností Pražského hradu, takže vstupenek je připraveno na každý den 1200, z nichž se část bude prodávat i přímo na místě. Cena zahrnuje katalog minipivovarů, degustační sklenici a neomezenou degustaci. Více informací o akci a pivovarech se dozvíte na našem Facebooku.

Akci navštěvuje i velké množství zahraničních návštěvníků. Byli zde již pivní fandové například z Belgie, Irska, Švédska, Velké Británie, Rakouska, ale dokonce i z USA.

Festival se koná v překrásných prostorách Královské zahrady Pražského hradu, na Střelecké cestě pod Královským letohrádkem, v pátek 9. června od 14 do 20 hodin a v sobotu 10. června od 12 do 20 hodin. Na Festivalu budou přítomni sládci a majitelé z každého pivovaru, kteří budou podávat návštěvníkům co nejobsáhlejší a nejpřesnější informace.

Cena vstupenek na místě je 700,- Kč. 

 Cena:600 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Festival minipivovarů na Pražském hradě- Praha -Střelecká cesta, Mariánské hradby 52/1, Praha

KOUPIT VSTUPENKY


ULOŽIT SI TUTO AKCI

Festival minipivovarů na Pražském hradě- Praha -Střelecká cesta, Mariánské hradby 52/1, Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci Festival minipivovarů na Pražském hradě- Praha -Střelecká cesta, Mariánské hradby 52/1, Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?