Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

EMILY POGORELC & BORIS PRÝGL/AHMAD HEDAR - KLAVÍR/- koncert v Praze

28.11.2021

19:00

Novoměstská radnice PrahaPopis kulturní akce EMILY POGORELC & BORIS PRÝGL/AHMAD HEDAR - KLAVÍR/- koncert v Praze

Na svých koncertech v Novoměstské radnici uvádí Spolek přátel hudebních talentů vítěze prestižních zahraničních soutěží a nejlepší české i zahraniční pěvce mladé generace. Tentokrát představíme dva sólisty Bavorské státní opery v Mnichově.

Americká sopranistka Emily Pogorelc je považována za jednu z nejnadanějších pěvkyň své generace. Absolventka Ryan Opera Center při Lyrické opeře v Chicagu debutovala s velkým úspěchem v mnichovské opeře jako Cherubín ve Figarově svatbě během letního operního festivalu 2021. V sezoně 2021/2022 se v Mnichově představí jako Adina (Nápoj lásky), Musetta (Bohéma) a Inez (Trubadúr) a na festivale v Glyndebourne vystoupí v roli Cherubína. Čeká ji také několik koncertů včetně Brahmsova Německého requiem s Islandským symfonickým orchestrem pod taktovkou Bertranda de Billy.

Basbarytonistu Borise Prýgla i klavíristu Ahmada Hedara už z koncertů agentury Nachtigall Artists dobře známe. Boris Prýgl patří k nejtalentovanějším mladým pěvcům. V sezoně 2021/22 jej kromě mnichovských závazků čeká role Guglielma (Cos fan tutte) v Národním divadle v Praze a Dona Giovanniho ve Slovenském národním divadle v Bratislavě, koncert s Pretty Yende ve Smetanově síni v Praze, Dvořákova Rusalka (role Hajného) s Českou filharmonií pod taktovkou Semjona Byčkova ad. Oba umělce doprovodí klavírista Ahmad Hedar, vyhledávaný klavírní partner mnoha pěvců a nositel ceny za vynikající klavírní doprovod na Mezinárodní pěvecké soutěži Antonína Dvořáka v Karlových Varech.Cena:500,-


PRODEJ VSTUPENEK EMILY POGORELC & BORIS PRÝGL/AHMAD HEDAR - KLAVÍR/- koncert v Praze -Novoměstská radnice Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY


ULOŽIT SI TUTO AKCI

EMILY POGORELC & BORIS PRÝGL/AHMAD HEDAR - KLAVÍR/- koncert v Praze -Novoměstská radnice Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci EMILY POGORELC & BORIS PRÝGL/AHMAD HEDAR - KLAVÍR/- koncert v Praze -Novoměstská radnice Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?