Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

ČERMÁK STANĚK COMEDY/DIVNEJ ROK 2020/STAND-UP COMEDY SHOW- Praha

27.11.2020

19:30

Divadlo na Prádle PrahaPopis kulturní akce ČERMÁK STANĚK COMEDY/DIVNEJ ROK 2020/STAND-UP COMEDY SHOW- Praha

Stand-u show pro všechny, kteří letos nenapsali román a ani nezačali péct chleba v karanténě. Protože tihle lidi buď neexistují, anebo nebudou mít stejně na podzim čas, protože budou šít roušky pro druhou vlnu pandemie.Miloš Čermák vám řekne, proč nikdy nesmíte věřit roku, ve kterém je na obloze kometa. Vysvětlí vám, proč když má člověk udělat důležité rozhodnutí, tak se vždycky rozhodne špatně. A nezapomene ani na své oblíbené téma, kterým je jeho věk. Dozvíte se, že po padesátce můžete vypadat špatně, legračně anebo strašidelně, ale rozhodně ne dobře.

Luděk Staněk mluví o tom, proč je rok 2020 tím nejhorším, kdy můžete přijít o zbrojní pas, naučit se mýt si ruce a poslouchat to, co se nám snaží říct Matka Země. Která navíc není naše matka. Což je jedno z mnoha tajemství, které jsme v roce 2020 odhalili.

Divnej rok ke show, ve kterém se o roce 2020 dozvíte všechno. I to, co vědět nechcete.Cena:990,-


PRODEJ VSTUPENEK ČERMÁK STANĚK COMEDY/DIVNEJ ROK 2020/STAND-UP COMEDY SHOW- Praha -Divadlo na Prádle Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY


ULOŽIT SI TUTO AKCI

ČERMÁK STANĚK COMEDY/DIVNEJ ROK 2020/STAND-UP COMEDY SHOW- Praha -Divadlo na Prádle Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci ČERMÁK STANĚK COMEDY/DIVNEJ ROK 2020/STAND-UP COMEDY SHOW- Praha -Divadlo na Prádle Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?