Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

CELESTE, CONJURER- koncert Praha

17.03.2022

Music Club Modrá Vopice Praha 9 Vysočanská 35/2, Praha 9 19000Popis kulturní akce CELESTE, CONJURER- koncert Praha

CELESTE si u nás už několik koncertů střihli. Od toho posledního to do nadcházejících tří koncertů budou už tři roky a od posledního alba „Infidele(s)“ dokonce už skoro pět. Bude nadcházející turné dalším opakováním již vyřčeného? Nemyslíme si. Je na čase, aby si násilní Frantíci pro Nuclear Blast splnili svůj debut.
Tito Francouzi byli z prvních, kteří v syrovém, temném zvuku začali kombinovat sludge, black metal a hardcore/screamo, který poznáte na první poslech a který zalézá pod kůži. Není pak divu, že CELESTE v tomto subžánru trvale patří k nejlepším a co do své image k nejvýraznějším a nejvíce inspirujícím ostatní spolky. Vizuální show kapely postavená na takřka vypnutých světlech, hromadě kouře, stigmatizujícím stroboskopu a rudých čelních světlech, kterými lyonské kvarteto publikum laserově porcuje, doplňuje vždy šílený tlak. Zesiluje ho agresivní vokál, co zařezává s disharmoniemi, presující hutné sludge i hypnotické repetice. CELESTE jsou naživo prostě skvělí.
Turné s nimi pojedou angličtí CONJURER. Ti jsou post-malejší, ale očmoudlost blackem a údernost hardcore-sludge je činí zajímavými nejen atmosféricky, ale i strukturálně, a žánrově k CELESTE skvěle sedí. Jejich deska „Mire“ je jedna z nejlepších věcí z tohoto ranku za poslední roky. Riff za riffem, fantastický zvuk, těžkotonážní masírka s progresivním přístupem, jež v sobě nese elementy už z prachem zapadaného období Opeth, Mastodon i Gojiry nebo Crowbar. Fakt zajímavá kapela!
 
Pořadatel
Obscure Promotion s.r.o. Na Harfě 916/9a, 190 00, Praha, Česká republika


Koncert CELESTE, CONJURER v březnu 2022 v PrazeCena:581 Kč


PRODEJ VSTUPENEK CELESTE, CONJURER- koncert Praha -Music Club Modrá Vopice Praha 9 Vysočanská 35/2, Praha 9 19000


ULOŽIT SI TUTO AKCI

CELESTE, CONJURER- koncert Praha -Music Club Modrá Vopice Praha 9 Vysočanská 35/2, Praha 9 19000

Zaslat odkaz na kulturní akci CELESTE, CONJURER- koncert Praha -Music Club Modrá Vopice Praha 9 Vysočanská 35/2, Praha 9 19000 na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?