Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

BENEFIČNÍ/Barování se Sandrou Novákovou/a Filipem Rajmontem- Praha

25.01.2023

20:00

Malostranská Beseda PrahaPopis kulturní akce BENEFIČNÍ/Barování se Sandrou Novákovou/a Filipem Rajmontem- Praha

Benefiční Barování se Sandrou Novákovou a Filipem Rajmontem

BAROVÁNÍ je originálním projektem Sandry Novákové a Filipa Rajmonta, jenž slaví úspěchy již několik let. Unikátní pořad, během nějž hosté sedí u stolků a užívají si večer s osobnostmi z herecké a hudební branže, si za dobu své existence získal mnoho příznivců právě díky své neopakovatelné atmosféře.

Příjemný večer s písničkami v podání řady překvapivých hostů – známych i dosud neznámych. Vše v netradiční moderátorské režii Filipa Rajmonta.

Šestnáctiletá dvojčata Johan a Florimon trpí vzácným nervosvalovým onemocněním. Jakoby nestačilo, že mají oba trvalé křeče a trpí postupným selháváním orgánů, Florimon navíc po pádu způsobeném neopatrným zacházením asistentů sám ani nedýchá. Jejich mamince, která je na vše sama, navíc našli nádor na mozku.


Cena:750,-


PRODEJ VSTUPENEK BENEFIČNÍ/Barování se Sandrou Novákovou/a Filipem Rajmontem- Praha -Malostranská Beseda Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY


ULOŽIT SI TUTO AKCI

BENEFIČNÍ/Barování se Sandrou Novákovou/a Filipem Rajmontem- Praha -Malostranská Beseda Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci BENEFIČNÍ/Barování se Sandrou Novákovou/a Filipem Rajmontem- Praha -Malostranská Beseda Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?