Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- Praha

14.12.2023

18:00

KD Barikádníků PrahaPopis kulturní akce ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- Praha

Rockové vánoce na Barče

Máte rádi klasiku? Pak si určitě nenechte ujít „Rockové Vánoce na Barče“!

ALEŠ BRICHTA PROJECT, TÖRR, HATTRICK¨

 „Rockové Vánoce na Barče“, tento rok plánované na 14. prosince, jsou již desítky let velkým vánočním mejdanem zpěváka Aleše Brichty. Letos budou mít na programu opravdovou klasiku v pořadí: Aleš Brichta Project, Törr a speciální set představí jedinečná formace Hattrick.

 „Barča“ se tak opět vrací ke kořenům, kdy koncem 80. let byl „Kulturní dům Barikádníků na Praze 10“ opravdovou baštou rocku v tehdejším Československu.

Výběr kapel pro letošní večírek rozhodně není náhodný:

Hattrick:

Projekt, který vznikl v hlavách Petra „Kuny“ Buneše a Oty Hereše na konci 20. století, ke spolupráci vyzvali Aleše Brichtu a vzniklo unikátní dílo, které u nás a možná i ve světě nemá obdoby - rozsáhlejší rocková deska s texty, výhradně na fotbalové téma. Kvůli sborům ještě přizvali několik známých ligových fotbalistů a v roce 2000 vydali CD Hattrick. Ohlas byl okamžitý a úspěch tak veliký, že v roce 2004 vyšla rozšířená verze na 2CD, jak jinak, s názvem Hattrick. Fanoušci se mohou těšit na jejich ojedinělé vystoupení.

Törr

Pražská legendární skupina Törr patří dlouhou dobu ke stálým a slavným pojmům české metalové historie, byla pojmenovaná podle dnes již zrušené jednotky atmosférického tlaku a vznikla již v roce v roce 1977. Po prvních vystoupeních v polních podmínkách atmosféry bývalého režimu následovaly veleúspěšné koncerty v tehdejších pražských a středočeských sálech, z nichž k nejdůležitějším patřily akce na legendární "Barče", kam se nyní konečně po letech a ve výborné formě vrací.

Aleš Brichta Project

… mejdan tradičně uzavře. Zazní nejvýraznější hity, ale určitě nebudou chybět ani slavné skladby, které duněly Barčou už před více než třiceti lety…

Akce začíná již v 18 hodin, cena vstupenek na místě 550.-Kč, v předprodeji 499,-Kč!Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.

AKCE:

Při nákupu 4 ks vstupenek bude celková cena 1900 Kč (nákup po 4 ks vstupenek za cenu jedné 475 Kč)Cena:499,-


PRODEJ VSTUPENEK ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- Praha -KD Barikádníků Praha prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY


ULOŽIT SI TUTO AKCI

ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- Praha -KD Barikádníků Praha

Zaslat odkaz na kulturní akci ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE- Praha -KD Barikádníků Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?