Koncerty v Praze  >  Koncerty Praha

DYMYTRY- koncert Praha O2 arena

24.11.2023

O2 arena Praha 9 Českomoravská 2345/17a, Praha 9 19000Popis kulturní akce DYMYTRY- koncert Praha O2 arena

Metaloví Dymytry si plní svůj sen a dobývají O2 arenu!
 
Aby se česká metalová kapela odhodlala naplnit největší koncertní sál v České republice, to se už hodně let nestalo. Naposledy vystoupila v O2 areně kapela Arakain, a to krátce po jejím otevření.
 
Dymytry si ale nikdy nekladli malé cíle. Kapela v příštím roce oslaví dvacet let své existence, při této příležitosti hudebníci pokračují ve svém snu a jdou za dalším vrcholem své dosavadní kariéry. Těch historických za sebou mají mnoho. Před pěti lety udělali podobný krok a bleskově vyprodali pražskou Sportovní halu s koncertním projektem Monstrum, se kterým pak slavili úspěch i v dalších halách včetně vyprodaného O2 universa. Tento úspěch podtrhnul a definoval další stylizaci kapely na pódiu, kde prezentuje širokou škálu rockových a metalových songů s velkolepým technickým zázemím.
Koncert pětice s charakteristickými maskami je tak vždy nejen hudebním, ale i audiovizuálním zážitkem. Kapela i pro běžné koncerty pečlivě připravuje scénu, animace a speciální efekty. V O2 areně tak jistě předvede své životní dílo.
 
Kapela má na kontě šest alb v českém jazyce a jedno v angličtině, většinu v zahraniční produkci. Za poslední tři alba Agronaut, Revolter a Pharmageddon získali zlatou desku a za Revoltera dokonce desku platinovou. Ač se kapela řadí do metalového stylu, na nových deskách najdete i propracované rockové balady. Díky tomu se Dymytry čím dál častěji objevují v lineupu mainstreamových festivalů. Kapela příští rok neplánuje žádné samostatné koncerty a po výročním koncertu si vybere delší pauzu.
 
Výroční koncert v O2 areně tak bude nejen oslavou dvacetin Dymytry a vrcholem jejich dosavadní kariéry, ale také významným mezníkem a největší událostí české metalové scény. Kapela zároveň tímto krokem dokazuje svoji formu, jednotu a loajalitu českým fanouškům, neboť se v posledních letech netají zahraničními ambicemi a frontman kapely se zároveň věnuje sólovému projektu. Společně se tak s plnou silou a energií vrhají do příprav.
 
Plameny budou tentokrát šlehat opravdu vysoko! Dymytry zvou všechny fanoušky rockové a metalové muziky, aby se přidali k oslavám dvacetin kapely a aby společně s ní zažili svůj velký sen o O2 areně 24. listopadu 2023.
 
Prodej vstupenek startuje 12.12. 18:00 v síti Ticketmaster.
 
Vstupenky pro vozíčkáře s platným průkazem ZTP/P a jejich doprovod jsou v prodeji přes obchodní oddělení. Kontaktujte nás pomocí tohoto odkazu přikládejte prosím naskenovaný průkaz ZTP/P.
Pořadatel
Bestsport, a.s. Českomoravská 2345/17a, 190 00, Praha, Česká republika


Koncert DYMYTRY v listopadu 2023 v Praze v O2 areněCena:490 Kč


PRODEJ VSTUPENEK DYMYTRY- koncert Praha O2 arena -O2 arena Praha 9 Českomoravská 2345/17a, Praha 9 19000

Další koncerty skupiny Dymytry
Oficiální web skupiny Dymytry: http://dymytry.cz/


ULOŽIT SI TUTO AKCI

DYMYTRY- koncert Praha O2 arena -O2 arena Praha 9 Českomoravská 2345/17a, Praha 9 19000Zaslat odkaz na kulturní akci DYMYTRY- koncert Praha O2 arena -O2 arena Praha 9 Českomoravská 2345/17a, Praha 9 19000 na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?